Grafika Projectus
Forma Projectus
Identyfikacja Projectus

Grafika -

znajduję się w tej samej linii sztuki co malarstwo czy rzeźba. Dbamy i staramy się o to żeby każdy projekt był indywidualną twórczą treścią dopasowaną do konkretnych działań.  Jest to dla nas ważne by projekty Projectusa trafiały w odpowiednie miejsce i zapadały w pamięć odpowiednim osobom.

Reklama Projectus

Reklama -

tworzy ją każda firma, chcąca poinformować otoczenie o swojej działalności. Często brakiem odzewu są nieodpowiednie metody lub środki informacyjne. Chętnie pomożemy uatrakcyjnić ofertę o odpowiednią wizualną formę, wobec której żadna osoba nie będzie obojętna.

Identyfikacja -

przypominając sobie
o jakiejkolwiek marce, wizualizujemy sobie jak ona wygląda, smakuje,
a nawet pachnie. Często też wybieramy produkty lub usługi na podstawie pierwszej interakcji.  Chcemy żeby nasi klienci wyróżniali się ciekawą
i atrakcyjną formą.

Forma -

projektujemy także obiekty użytku codziennego. Wykształcenie
i doświadczenie w dziedzinach projektowych pozwalają nam tworzyć rzeźbiarskie, a nawet jubilerskie formy przedmiotów z którymi mamy codziennie do czynienia.

: bartek@projectus.pl

: +48 790 566 741

Polityka prywatności

© Projectus 2016. All rights reserved

Logo Projectus
Grafika Projectus

Logo Projectus

Grafika Projectus
Reklama Projectus
  • Reklama

    - tworzy ją każda firma, chcąca poinformować otoczenie o swojej działalności. Często brakiem odzewu są nieodpowiednie metody lub środki informacyjne. Chętnie pomożemy uatrakcyjnić ofertę o odpowiednią wizualną formę, wobec której żadna osoba nie będzie obojętna.

Identyfikacja Projectus
  • Identyfikacja

     - przypominając sobie o jakiejkolwiek marce, wizualizujemy sobie jak ona wygląda, smakuje, a nawet pachnie. Często też wybieramy produkty lub usługi na podstawie pierwszej interakcji.  Chcemy żeby nasi klienci wyróżniali się ciekawą i atrakcyjną formą.

Forma Projectus
  • Forma

    - projektujemy także obiekty użytku codziennego. Wykształcenie i doświadczenie w dziedzinach projektowych pozwalają nam tworzyć rzeźbiarskie, a nawet jubilerskie formy. przedmiotów z którymi mamy codziennie do czynienia.

Grafika Projectus
Logo Projectus
Grafika Projectus
Reklama Projectus
Identyfikacja Projectus
Forma Projectus